Hakkımızda

Calypso Uluslararası Survey & Ekspertiz Hizmetleri

 

Sektöre 2020 yılında genç ve dinamik bir ekiple giriş yaparak sürekli iyileştirmenin önemini kavramış, deneyimli, eğitimli bir yapı ile yoluna devam eden Calypso, yeni yönetmeliklere tam uyum için çalışmalarını hızlandırmıştır.

Gözetim faaliyetlerini; Bağımsızlık, Tarafsızlık, Eşitlik ve Gizlilik ilkelerine bağlı kalarak, ISO/IEC 17020:2012, ISO 9001:2015, ISO 14001-2015 ve OHSAS 18001-2007 standartları çerçevesinde, uymakla yükümlü olduğu ulusal ve uluslararası gereklilikler ve mevzuatlar doğrultusunda yapmaktır.

Müşterilerine hizmet verirken; müşteri memnuniyetine odaklanarak gözetim ve muayene uygulamalarının gelişmesine katkı sağlamak, bunu yaparken de sektördeki ulusal ve uluslararası kuruluşlar içinde kendisine ön sıralarda yer edinmeyi amaçlamaktadır.

 
 

Tüm faaliyetlerini ISO standartlarının şartlarına ve ilgili mevzuata uygun olarak gerçekleştirmek ve yönetim sisteminin sürekli gelişimi ile etkinliğini sağlamaktadır.

Teknolojik değişimlere ve gelişmelere uyum sağlayıp, gerektiğinde de değişimlere yön verebilen, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet için, bünyesinde Ar-Ge çalışmalarıyla, sektörde en çok aranan marka olmak hedefindedir.

Çalışanlarının profesyonel yetkinliklerinin yanı sıra, kalite, çevre ve iş sağlığı ve güvenliği bilincini arttırmak amacı ile eğitim ve iletişime önem vermektedir.

 
 
 
“Calypso hizmetlerini Türkiye’deki tüm limanların ve sahaların yanı sıra dünyada da etkin bir şekilde verebilmektedir.”